Докато Сашо Кадиев е на Малдивите, Милица Гладнишка го призова обратно със забавно ВИДЕО

13 Януари, 2026 11:43 2 026 13

  • сашо кадиев-
  • милица гладнишка-
  • малдивите

„Сашо Кадиев, обичаме те, ела си тук.", написа актрисата в публикацията си

Докато Сашо Кадиев е на Малдивите, Милица Гладнишка го призова обратно със забавно ВИДЕО - 1
Снимка: Инстаграм

Докато Сашо Кадиев и половинката му си угаждат в луксозна вила на Малдивите и заливат социалните мрежи със слънце, палми и екзотика, колежката му Милица Гладнишка публикува забавно видео в Инстаграм и буквално обра овациите. Актрисата показа, че чувството ѝ за хумор не познава климатични условия – дори при минусови температури, пише marica.bg.

В клипа Милица е по лятна рокля, с морящка шапка, превива се от смях на заснежен балкон и бута леген в снега. Вътре – сурвачка, ананас и шоколадови ядки – „малдивски лукс“ по български. Целият етюд е поднесен с познатата ѝ самоирония.

„Докато Сашо Кадиев е на Малдивите…“, пише първо тя, а след това с усмивка добавя: „Сашо Кадиев, обичаме те, ела си тук“.


Коментарите заваляха, но черешката на тортата сложи майка му Катето Евро: „Мили, нека си поседи там, че ни къса нервите и на двете!“. Отговорът на Гладнишка не закъсня: „Хаха, права си, Кате“.


Поставете оценка:
Оценка 1.9 от 9 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 кой му дреме

    21 1 Отговор
    бтв е развъдник на престъпници (да се чете гербаджии)
  • 2 Е га ти

    18 0 Отговор
    Много противни тези бе, е га ти връзкарите
  • 3 Див селянин

    18 0 Отговор
    Я си пишете на лично с оня пе дал, а не по сайтовете...ша вай 6а и боклуците.
  • 4 Сашо Кадиев от Мълдивите

    8 0 Отговор
    Ще ми стане,няма да ми стане…….
  • 5 Вече, оригинално

    10 0 Отговор
    Е, да не си ходил на Малдивите, щото сульо и пульо са ходили!

    Коментиран от #7

  • 6 Оооххх0

    3 2 Отговор
    Кака Ви Милица е големо секси...шъ знайти!
  • 7 Коста

    3 0 Отговор

    До коментар #5 от "Вече, оригинално":

    Ся е модерно да се ходи на Света Хелена... Покрай нея съм с голямата яхта
  • 8 Дедо

    7 0 Отговор
    Продуцентите вече си работят само с едни и същи служители водещи. Източват се евросубсидии и риска от нови лица е намален . Защо продължавате да гледате телевизия в такъв вид е загадка. Продуцентите реално са като строители които строят едини и същи блокове еднакви и с един и същи архитект. Тук там променят само цвета или някоя тераса
  • 9 въпросче

    2 0 Отговор
    „Мили, нека си поседи там, че ни къса нервите и на двете!“. А кога Сашко мамин Къдеев ще скъса нервите и на Евелинката Чоева?
  • 10 Пууу аман

    1 0 Отговор
    Противно предава.

    Ако не успея да прескоча съответния канал, отивам веднага до тоалетната.

    Сашо Кадиев се излага, пък и му плащат за това. Колкото до Малдивите, и ние дъвчеме тик так и пушиме кент.

    Айде много здраве на целия екип.
  • 11 оноооо

    1 0 Отговор
    Аман от тая вечно гладна Гладнишка. Гладна за слава, за пари, за храна. Не я харесвам. Груба и за артистка - грозна.
  • 12 Сашко мамин противен

    1 0 Отговор
    Леля Милка Гладната с голямата дупара.
  • 13 Този коментар е премахнат от модератор.